Moc děkujeme za zájem! Bohužel v současné době nestíháme vybavit objednávky v běžném termínu cca 10 dní. Momentálně je dodací lhůta u věcí co nejsou skladem minimálně 14 dní až tři týdny. Děkujeme za pochopení.

Lněná tunika terakota

Pro komfortní nošení..

Lněná dívčí tunika / halena / halenomikina v terakotové barvě z krásného krešovaného českého lnu s 20% podílem bavlny.

Tunika je pohodlná, volná, splývavá, u krku volnější výstřih, dlouhé rukávy, lehce projmutá v pase, dolní okraj je dvojitý, vzadu delší, šitý do obloučku,  v bocích vnitřní vázačka - lze stáhnout podle potřeby pro dotvarování či zkrácení.

Silnější materiál se skvělými vlastnostmi lnu - v zimě hřeje, v létě chladí, výborně savý a vzdušný, pohodlný, poddajný,  vhodný k celoročnímu nošení.

Krešováním je materiál mírně pružný a nosí se stejně dobře jako bavlněné úpletové mikinky.

Tunika je pohodlná, volná, splývavá, u krku volnější výstřih, dlouhé rukávy, lehce projmutá v pase, dolní okraj je dvojitý, v bocích vnitřní vázačka - lze stáhnout podle potřeby pro dotvarování či zkrácení. 

Varianta:
Dostupnost 10 dnů (1 ks) 10 dnů (1 ks) 10 dnů (1 ks) 10 dnů (1 ks) 10 dnů (1 ks) 10 dnů (1 ks) 10 dnů (1 ks) 10 dnů (1 ks) Zvolte variantu
Možnosti doručení
780 Kč 840 Kč 910 Kč 995 Kč 1 140 Kč 1 290 Kč 1 440 Kč 1 590 Kč od 780 Kč
Lněná tunika terakota

Předepraná, vysrážená.

Perte jemně do 40°C.

 

Len je svými vlastnostmi - je přirozeně antibakteriální, má vysokou savost, je nenáročný pro průmyslové zpracování - velmi vhodný pro dětské oblečení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: