O nás

 onas_vetvicka

Jsme lokální firma

Vytváříme oděvy, doplňky a bytový textil ze lnů nejvyšší kvality, stále více ze lnu lokálně zpracovaného. Souzníme s principy Slow Fashion.

Z podhůří Jeseníků jsme se nedávno přestěhovali do kouzelného prostředí malinké horské vesničky. Opravili jsme zde starou, léta neužívanou a chátrající usedlost a vytvořili v ní příjemné a velkorysé prostředí pro naši práci.

V naší oblasti má pěstování a zpracování lnu mnohaletou tradici. Pěstování lnu pro textilní účely už u nás bohužel úplně zaniklo a z velkého komplexu výroben dnes zůstala jediná fabrička, která je nám svou výrobou schopna poskytnout přesně to, co hledáme - lokálně zpracovaný, velmi kvalitní, ve světě žádaný len z kvalitních evropských přízí, s gramáží a barvou vyrobenou dle našich specifických potřeb.

Spolupracujeme se zkušenými švadlenami z okolí, které pro nás šijí ve vlastních vybavených dílnách v domácím prostředí.

onas_kat

 

Milujeme len

Len nás okouzlil svým nádherným, specifickým vzhledem a svými výjimečnými vlastnostmi.  Skvěle se hodí na naše modely - podporuje to, co preferujeme: funkčnost, ležérnost, originalitu.

I z hlediska ekologie je len pro nás jasnou volbou. Jeho pěstování, zpracování i následná rozložitelnost jsou šetrné k naší planetě.

Máme vlastní vyhraněné vnímání barev - milujeme jemné, tlumené odstíny, jejich vzájemné ladění, prolínání, propojení. Tyto barevné tóny se podílejí na osobitosti naší nabídky, jejímž dalším výrazným prvkem je vrstvení.
          onas_detail

 

nite

 

Autorské lny

Potřeba jemně barevně laděné nabídky, touha se odlišit a výrazná potřeba kvality nás přivedla k tomu, že stále více šijeme z autorského materiálu.

onas_detail3

 

onas_detail2

 

Individuální přístup

Naším cílem je, aby každý kousek našeho oblečení byl s láskou a radostí nošen.

Rády vám pomůžeme, pokud si nevíte s něčím rady. U každé objednávky s vámi nejprve probereme míry a odpovídající velikost, pokud pro vás není vhodná konfekční velikost, ušijeme vám kousek na míru. V případě individuálních potřeb se vždy snažíme, v rámci našich možností, vyjít vstříc. Jde nám o to, aby se naše zákaznice v oblečení cítily skvěle. Navrhujeme modely tak, aby v ženách podtrhovaly a vyzdvihovaly ženskost, ladnost, jemnost, originalitu. Zároveň aby byly pohodlné a působily přirozeně, ležérně.

Odměnou nám jsou časté nadšené zpětné vazby od zákaznic, které nám píší, že si s námi postupně mění celý šatník, že se v našich šatech cítí pohodlně a krásně žensky, jako bohyně.


 

Showroom 

Těší nás, že vás konečně můžeme pozvat k návštěvě našich nových prostor, kde si můžete
modely vybrat a vyzkoušet, osobně zkonzultovat střih a velikost.

Udělejte si výlet do našeho krásného kraje a navštivte nás!! ?

onas_showroom

 

onas_showroom2Náš tým

Katka a Jana - zakladatelky firmy - společně pro vás  vytváříme všechny modely, střihy konzultujeme s našimi zkušenými švadlenami, fotíme - s naší stálou modelkou Terezkou, staráme se o provoz ve firemních prostorách, provoz a nabídku eshopu, promýšlíme a zadáváme výrobu nových lnů, hledáme a objednáváme co nejkvalitnější ostatní materiál, Katka se stará o sociální sítě, propagaci a zodpovídá vaše individuální dotazy a telefonické dotazy. Jana se věnuje administrativě.

Silvie a Bára mají  na starosti  vaše objednávky, u nich s vámi konzultují velikosti a zodpovídají vaše dotazy. Připravují zadání pro švadleny. Předpírají, kompletují, balí a expedují vaše balíčky. Spravují sklad.

Petra se stará o eshop a komunikaci v angličtině.

Staňka a Markétka - v plné sezoně jsou nám ku pomoci hlavně s balením balíčků.

Naše švadleny - několik šikovných, pečlivých, pracovitých a spolehlivých žen, dlouze a důsledně námi hledaných, jedny z těch nemnoha zkušených, které udržely své řemeslo na skvělé úrovni, jakou mívalo za dřívějších časů zakázkového šití.

Olda - rozváží materiál a přiváží hotové věci od švadlen, odváží balíčky na zásilkovnu a poštu.

 

 onas_vetvicka

 

Děkujeme za pozitivní reakce a podporu naší tvorby.