Upozorňujeme, že doba dodání u většiny věcí, které nejsou skladem, je momentálně cca dva týdny! Děkujeme za pochopení

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 859 hodnocení
5
853x
4
2x
3
0x
2
2x
1
2x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

L Avatar autora Lea N. Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.10.2024
Tohle nejsou jen šaty, tohle je láska utkaná do posledního detailu. Tohle je obchod s nejvstřícnějším přístupem jaký jsem kdy zažila. Jsem dojatá a šaty bych nejradši nikdy nesundala, jsou úžasné❤️
MP Avatar autora Markéta Přečková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.10.2024
Každý kus oblečení který jsem zde koupila je precizně ušitý. Nakupují zde velice ráda
JK Avatar autora Jana Kvízová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.9.2024
Nádhera, první obchod v mém živote, kde bych si vybrala cokoli! A to nákupy, zvláště oblečeni, z duše nemám ráda. Hodnoceni píšu take poprvé...
HS Avatar autora Hana Slavíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.9.2024
Slvělé, originální, kvalitní. Maximální vstřícnost.
KK Avatar autora Katarína Kosorínová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.9.2024
Úžasné spracovanie materiálu . Všetko je kvalitne ušité a tie farby sú dokonalé❤️
VZ Avatar autora Vladimira Zifcakova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.9.2024
Šaty jsou překrásné, božské. Skvělá komunikace... Děkuji.
BR Avatar autora Bronislava Rozhonová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 20.9.2024
Jsem moc spokojená, s upravenou sukní i halenkou.Určitě to není poslední objednávka..Děkuji
KH Avatar autora Kateřina Havlová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.9.2024
KH Avatar autora Kateřina Hošková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.9.2024
Nádherné šaty, nechala jsem si zkrátit rukávy a jinou barvu. Objednala jsem již 2x. Super!
VZ Avatar autora Vladimíra Zajíčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.9.2024
MJ Avatar autora Marcela Janková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 15.9.2024
S Avatar autora Silvia Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.9.2024
Top! Nadherne kvalitne produkty, perfektna komunikacia s eshopom. Iba odporucat mozem:)
A Avatar autora Aneta M. Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.9.2024
Obchod By Caldero doporucujem kazdemu, kto este vaha s nakupom. Priatelska proaktivna komunikacia, poradenstvo, predaj, vsetko k spokojnosti zakaznicky. Vkusne balenie produktov, so zmyslom pre detail. Profesionalita, kvalita a tvorba s laskou, s mojej strany spokojnost a velky kompliment Vasej práci.
IB Avatar autora Irena Bucková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 6.9.2024
Obchod doporučuji stoprocentně. Skvělá komunikace, super zboží. S ničím není problém. :-):-):-)
R Avatar autora RM Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 5.9.2024
Koupila jsem si sukni na doporučení kamarádky a jsem z ní nadšená. Výborná komunikace s obchodem.
J Avatar autora Jana Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 5.9.2024
JP Avatar autora Jaroslava Provazníková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.8.2024
Jsem velice spokojená s tímto obchůdkem. Mají vlastní šité originální kousky z českého lnu, které se nádherně nosí. Jarka
ZM Avatar autora Zbyněk Munzar Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.8.2024
Přehledný e-shop, nákup hladký. Přestože u halenky byla dostupnost 10 dní, přišla druhý den, takže super.
K Avatar autora Katka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.8.2024
Nádherné šaty z nádherného materiálu, precizně ušité. Na doporučení jsem zvolila o číslo menší velikost a šaty sedí perfektně. A moc děkuji za možnost vybrat si odstín látky mimo uvedenou nabídku.
M Avatar autora Monika Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.8.2024
Opět maximální spokojenost. Vše perfektní.

Ovládací prvky výpisu

859 položek celkem