Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
813 hodnocení
5
807x
4
2x
3
0x
2
2x
1
2x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
MT
Markéta Tomanová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.7.2024
KM
Klaudia Matuščinová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.7.2024
J
Jana Š
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.7.2024
VK
Vlasta Kociánová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.7.2024
Jsem velmi spokojená, výrobky jsou svým materiálem i vyhotovením velice kvalitní. Komunikace s obchodem prima. Ráda se vrátím.
RH
Romana Hořelicova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.7.2024
Velká spokojenost
JR
Josef Roušar
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.7.2024
P
Pavla Š
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.7.2024
Jsem maximálně spokojená, materiál skvělé kvality, komunikace bez chybičky.
SC
Soňa Chlebničanová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.7.2024
všetko krásne
MO
Martina Odehnalová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.7.2024
Byl to můj první nákup na tomto obchůdku, ale nemůžu přestat objednávat další kousky, přestože je teď dodací lhůta delší. Nejraději bych si objednala celý Váš sortiment. Len je tak úžasný materiál a z těch střihů a barev jsem úplně okouzlená. Halenku nemůžu ze sebe sundat 😄
AB
Andrea Bicanová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.7.2024
TS
Tereza Scarlett
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.7.2024
MM
Marta Molnárová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.7.2024
Obchod odporúčam, nakupovala som už viackrát (a ešte budem) - vecičky sú z kvalitného materiálu, krásne farby, postave lahodiace strihy. Postupne si obnovujem oblečenie do kancelárie a tu som našla presne to, čo som dlho hľadala - blúzky a šaty z príjemného kvalitného materiálu, pekné strihy a farby.
Oceňujem výbornú komunikáciu, poradenstvo. Dodanie tovaru je v termíne, ktorý je uvedený na stránke. Balíček príde vždy krásne eko zabalený.
HD
Hana Docolomanska
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.7.2024
PŠ
Pavla Šůstková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.7.2024
Jsem naprosto spokojená. Šaty jsou překrásné! Původní účel měly jakožto svatební šaty, ale jsou natolik slušivé (i mě, jakožto plnoštíhlé ženě), že jsem si je hned zamilovala a pojedou se mnou i na dovolenou. Už teď jsou mými oblíbenými. Obchod doporučuji, všichni byli velmi vstřícní a ochotní. Děkuji za Vaši krásnou práci!
AK
Anna Krupková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.7.2024
SC
Soňa Chlebničanová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.7.2024
Vsetky vecicky od vas su nadherne
ZH
Zdeňka Heřmánková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.7.2024
Jsem velmi spokojená, lněné šaty i sukně nosím moc ráda!!!
D
Domi
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.6.2024
KV
Kateřina Vajbarová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.6.2024
Maximální spokojenost ❤️
H
Háňa
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.6.2024
Nakupovala jsem poprvé, ale asi ne naposled :)
